Özgün Web Tasarımı İle Markanızın Kalitesini Gösterin

Özgün Web Tasarımı İle Markanızın Kalitesini Gösterin

Web tasarımı sizin arama motorlarındaki yüzünüzdür. Yani Firmanızın yaptığı iş, hizmet, eğitim ya da ne pazarlanıyor ne sunuluyorsa onu tanıttığınız, müşterilerin hakkınızda bilgi sahibi olmasını sağlayan, yaptığınız işlerden aldığınız belge, katıldığınız eğitimlere, daha önceki referanslarınıza kadar sergilemek istediğiniz ne varsa içine ekletebileceğiniz web üzerindeki sitenizi tasarlanması işlerini yapmaktadır. Web siteniz sizin işletmenizle ilgili ön bir bilgi alınması için de kullanıldığından karmaşadan, gereksiz görsel ve gereksiz içeriklerden kaçınılmalıdır. Web tasarımı oldukça hassas bir konudur. Özgünlük ve yenilikçilik gerektirmektedir. Siteniz ne kadar kullanımı kolay olursa o kadar rahat incelenebilir, yani aslolan şatafatlı ve cafcaflı olması değil, anlaşılır ve düzenli olmasıdır. Ön plana çıkarılması gereken yapılan iştir. Web sitesi için tasarım aşamasında renkler, fontlar, içerikler, grafikler vs. gibi birçok unsur titizlikle, uyumlu ve ahenkli bir şekilde bir araya getirilmektedir.

Web Sitesinin Avantajları Nelerdir?

  • Sitenin içerikleri istenilen şekilde tekrardan düzenlenebilir, aktif – pasif edilebilir. Örneğin, artık üretilmeyen bir ürünü kaldırmak, insert, broşür gibi basılı yayınlarda olduğu gibi tekrardan düzenlenip basılmasına gerek yoktur. Site üzerinden kaldırılması veyahut eklenmesi yeterli olmaktadır. Bu Açıdan maliyet olarak kar sağlamaktadır.
  • Yine basılı yayınlara (insert, broşür vb.) oranla, internet üzerinden daha fazla kişiye ulaşılmaktadır. Bu da yine daha az masrafla daha fazla işlem görmektedir.
  • Marka/ işletme hakkında daha fazla bilgi edinebildiğinden firma daha fazla güven kazanmaktadır. Ayrıca daha fazla ürün ve içerik girilebildiğinden daha fazla hitap bulabilmektedir.
  • Web siteleri oluşturulurken alan adı eklenmektedir. Bu alan adıyla mail hesapları oluşturmak da mümkündür. Böylesi daha fazla kurumsal izlenim ve daha fazla itimat yaratmaktadır.
  • Kısacası markalaşmak gerek markalaşmak gerekse müşteri portföyünü genişletmek gibi avantajları beraberinde getirmektedir.

Bursa web tasarımı, Grafiart çalışanları ile özgün ve gereklilikleriyle birlikte kaliteli işler ortaya koymaktadır.

İyi Bir Web Sitesinde Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

  • Özgün tasarımı ve kullanışlı ara yüz tasarımı olması gerekmektedir.
  • Mobil ile uyumluluk - Responsive Web Tasarımı gerekmektedir.
  • İlgili sosyal medyalar eklenmelidir.
  • Google yönergelerine uygun ve site açılış hızı yüksek olması gerekmektedir.
  • SSL sertifikası gerekmektedir ( "Bu site güvenlidir" bildirimi aksi taktirde "Bu site güvenli değildir" uyarısı almaktadır. Bu da iyi bir izlenip yaratmamakla birlikte güven vermemektedir.)

Grafiart, Bursa'da ve Türkiye genelinde bir çok kurumsal firmanın web tasarımını yayınlayarak kendini kanıtlamış, üstelik rakiplerine oranla sunduğu orijinal, kaliteli işleri ile tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

İletişime Geçin